Co všechno nabízí iZIDOOR
iZIDOOR přináší mnoho podnětů pro vaši modlitbu, aktuální modlitební úmysly, přidání vlastních úmyslů, ale také průvodce duchovním životem, který pomůže jeho prohloubení.

Aplikaci iZIDOOR jsme vytvořili jako pomůcku pro duchovní růst a modlitbu. Nabízí ti 6 různých sekcí.

Modli se

ikona - modli se

MODLITBY – v aplikaci najdeš nejrůznější modlitby, které můžeš používat při nejrůznějších všedních i nevšedních příležitostech. Každou modlitbu si můžeš pomocí „+“ přidat do OBLÍBENÝCH modliteb, abys ji už nemusel hledat. U některých si také můžeš pomocí „?“ přečíst základní info. V NASTAVENÍ si můžeš aktivovat PŘIPOMÍNKU ranní a večerní modlitby, abys na ně nezapomínal a tvůj mobil ti je připomněl. Můžeš se také připojit k MODLITBĚ VE 21 hodin za úmysl papeže Františka (pravidelně aktualizované). Požádá-li tě někdo o modlitbu anebo nechceš-li zapomenout na úmysl své modlitby, stiskni na hlavní obrazovce ikonu „+“ a vlož si do aplikace svůj VLASTNÍ ÚMYSL anebo si zobraz úmysly už vložené. (tyto úmysly se ti budou zobrazovat i v Modlitbě ve 21) V této sekci najdeš také PRŮVODCE DUCHOVNÍM ŽIVOTEM. Je to taková základní příručka, která tě provede nejrůznějšími tématy duchovního života, včetně praktických návodů a rad.

Inspiruj se

ikona - inspiruj se

Každý den se inspiruj novým CITÁTEM (vlož si na hlavní obrazovku svého mobilu také WIDGET iZIDOOR, kde se ti každý den citát zobrazí). Každý týden zde najdeš ÚRYVEK EVANGELIA aktuální neděle s KOMENTÁŘEM známé osobnosti, duchovního či jiného inspirativního člověka. Můžeš zde také (týdně) objevit nový PŘÍBĚH nesoucí inspirativní poselství anebo delší úryvek z KNIHY, kterou stojí za to přečíst.

Interactive

ikona - zapoj se

Zde můžeš napsat svůj úmysl, za kterých bys chtěl/a aby se uživatelé modlili a byla sloužena mše svatá.
Po napsání úmyslu a jeho schválení se tvůj úmysl zobrazí po nějakou dobu v této sekci, aby se za něj lidé modlili a také se zobrazí těm, kteří budou mši sv. sloužit.

Svatozář

ikona - svatozar

V této sekci objevíš zajímavé ŽIVOTY SVATÝCH A BLAHOSLAVENÝCH, kteří mají co říct i do dnešní doby. Prožívej celý rok s těmito lidmi a nech se od nich inspirovat.

Stav se

ikona - stav se

Jsou místa, kde se můžeš zastavit ať už pro duchovní vzpruhu anebo se zapojit do jejich činností. Ano, víme, že zatím tam jsou většinou místa salesiánská, ale neboj, postupně se tam objeví nejrůznější DCM a další.

Mapa

ikona - mapa

Do interaktivní mapy budeme postupně zadávat nejrůznější místa spojená s historií, ale hlavně současností církve, řeholí apod. Stačí kliknout na „hamburger“ vpravo nahoře a můžeš si zobrazit jednotlivé vrstvy.Aplikace iZIDOOR je aplikace pro váš duchovní růst. Mobilní telefon byl vytvořen pro komunikaci, proč jej nevyužít ke komunikaci s Bohem... A proč se vlastně aplikace jmenuje iZIDOOR?
  1. sv. Isidor ze Sevilly je patron internetu
  2. písmenko "i" na začátku evokuje něco, co je spojeno s internetem (ivysilani...)
  3. dvě "OO" jsou spojeny v ležatou osmičku (symbol nekonečna=Bůh)
  4. slovo "DOOR" znamená anglicky "dveře". Ježíš o sobě říká, že je dveře (J 10,7), ale také iZIDOOR může být dveřmi k hlubšímu duchovnímu životu


Celá aplikace stojí na dobrovolné práci mnoha lidí. Budeme rádi, když nás podpoříš svojí modlitbou, doporučením známým anebo inspirací pro zlepšení. Budeš-li mít nápad, připomínku či pochvalu, napiš nám na email izidoor@sdb.cz Na aplikaci neustále pracujeme a postupně ji zdokonalujeme a doplňujeme.


Vývoj aplikace:

Verze 1.6.0
Provedene drobné úpravy. Vyladěny chyby předch. verzí.
Sekce STAV SE se aktualizuje online, data jsou tak aktualizována. Data aplikace se již aktualizují automaticky. Možnost zálohování a obnovení vlastních dat (modlitby, citáty, úmysly, nastavení). Zálohování vlastních dat dostupné po přihlášení do aplikace přes Google, facebook, nebo iZIDOOR účet.
Taky Vám už umíme zasílat notifikace (Pokud je nechcete přijímat, můžete si je vypnout v nastaveních). Notifikacemi Vás budeme upozorňovat na nějaké zajímavosti. Zatim poběží v testovacím provozu.

Verze 1.5.0
Vyladěny chyby předch. verze.Nové zobrazování modliteb umožňující lepší formátování textu. Přidány modlitby (křížové cesty v zákl. modlitbách a postní doba v průvodci duchovním životem). Obsah aplikace (modlitby, světci) se již může aktualizovat online, bez nutnosti aktualizace aplikace. Namísto sekce Zapoj se nová sekce Interactive.

Verze 1.3.0
Vyladěny další chyby a překlepy, při kterých aplikace padala. V Průvodci duchovním životem jsou nové inspirace pro prožívání adventního období. Přidány nové působiště. Inovována sekce MAPA. INSPIRUJ SE rozšířena o písničku na týden, nově taky záložka knihy na měsíc. Pokus o opravu widgetu a připomínek (prosím, sdělujte nám, jestli něco nefunguje přes hlášení, děkujeme).

Verze 1.2.3
Vyladěny další chyby a překlepy, při kterých aplikace padala. Přidány nové modlitby.

Verze 1.2.2
Vyladěny další chyby a překlepy, vyladěné barvy světlé verze aplikace, widget ve světlé verzi, opraven update widgetu.

Verze 1.2.1
Vyladěny některé chyby, přidána světlá verze rozhraní, zásadně upravena databáze modliteb. Možnost vkládání vlastních modliteb, citáty na den je možné přidávat mezi oblíbené.

Verze 1.1.1
Vyladěny některé nedostatky a chyby. Opraveny připomínky modliteb, přidány některé modlitby, přidána kategorie modliteb "K Panně Marii".

Verze 1.1.
Přidání položek do databáze modliteb a do databáze světců. Dále jsou vytvořeny nastavení aplikace, přidána možnost připomínek na modlitby, nebo citát na den. Vyladěny některé bugy. Přidána možnost sdílet aplikaci a také hodnotit aplikaci.

Verze 1.0.
První verze aplikace. Měsíce práce jsou nyní přetaveny do této aplikace. Prosíme o její hodnocení, testování a připomínky a náměty (formou hlášení, nebo mailem).